CC-MACHINES

PRODUCENT URZĄDZEŃ DO CIĘCIA STYROPIANU,
PIANY ORAZ WEŁNY MINERALNEJ

Firma CC-MACHINES - jesteśmy producentem maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w urządzeniach do termicznego cięcia styropianu, styroduru oraz pianki PU. Nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie projektowania oraz wykonania maszyn budowlanych.

Zadowolenie naszych klientów ciągle motywuje nas do dalszego działania i rozwoju. Nasze maszyny to urządzenia niezwykle trwałe, i odporne na działania warunków atmosferycznych.

Jako doświadczony zespół oferujemy również szeroki wachlarz pomocy w doborze odpowiedniego urządzenia. Nasz podstawowy cel to zadowolenie klienta końcowego, szybki termin dostawy oraz wytrzymałość urządzeń.

Cięcie termiczne styropianu, styroduru oraz pianki PU. Popularnymi domowymi narzędziami stosowanymi do cięcia styropianu styroduru oraz pianki PU są wszelkiego rodzaju noże, brzeszczoty, i piłki ręczne. Te proste akcesoria domowe o działaniu mechanicznym powodują jednak kruszenie się materiału wzdłuż linii cięcia i związane z tym wszelkie niedokładności. Profesjonalnym narzędziem do cięcia elementów z polistyrenu ekspandowanego jest nóż termiczny. Konstrukcję takiego urządzenia stanowi najczęściej rama nośna, blat roboczy oraz mechanizm tnący z drutem oporowym. Przepływ prądu przez elementy o zwiększonej rezystancji powoduje ich nagrzewanie się co daje możliwość wykonania precyzyjnego cięcia. Obsługa przecinarki termicznej nie jest zbytnio skomplikowana. Podczas jej użytkowania należy jednak zachować szczególną ostrożność, drut oporowy jest rozgrzany do czerwoności. Główna zaleta przecinarki termicznej to dokładność wykonywanego cięcia. Planując zakup takiej przecinarki warto szukać modelu który uniwersalnego który podoła wymogom nowoczesnego budownictwa - coraz częściej stosuje się płyty o grubości do 30 cm warstwy ocieplenia.

Aktualną ofertę firmy CC-MACHINES stanowią:


W najbliższym czasie oferta firmy CC-MACHINES zostanie rozszerzona o: